TO JESZCZE NIE PROJEKTY, ALE...

DZIAŁANIA, SPOTKANIA, WYDARZENIA

MNIEJSZA SKALA, DUŻE ZAANGAŻOWANIE

Poza projektami i stałą pomocą, organizujemy koncerty, wykłady, spotkania dyskusyjne oraz mniejsze i większe wydarzenia.

Z każdego takiego wydarzenia wychodzimy wzmocnione o wiedzę, inspiracje, siostrzeństwo! 

TURNIEJ MERA SPA GOLF CUP'23 (lipiec 2023)

Przepiękne pole golfowe Tokary Golf Club, cudna atmosfera i słoneczna pogoda oraz wspaniali Goście i uczestnicy wydarzenia złożyły się na niesamowicie energetyczny dzień! Dzięki organizatorom dochód z tej dobroczynnej imprezy (4060zł) przekazano na rzecz naszego najnowszego projektu LATARNICZKI.

W ramach programu LATARNICZKI przyznajemy stypendia utalentowanym kobietom, aby mogły zrealizować projekty w obszarach aktywności społecznej, kulturowej, edukacyjnej, ochrony środowiska, ochrony zdrowia lub sportu. Wkrótce rusza nabór zgłoszeń do stypendiów.

Bez pomocy sponsorów realizacja projektów pomocowych jest bardzo trudna, bywa prawie niemożliwa, dlatego z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę!

Jesteśmy bardzo wdzięczne zespołowi Mera Spa za nieocenione wsparcie!

Siostry z Soroptimist International Klub Gdynia pokazały kolejny raz jak cudowną jesteśmy drużyną! 😉

MENOPAUZA - WEŹ JĄ NA LEKKO (marzec 2023)

Spotkanie dyskusyjne z dr. Janiną Ratnicką-Klimaszewską, ginekolożką i endokrynolożką, jedną z założycielek Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy. Na spotkaniu można było dowiedzieć się wszystkiego o menopauzie, zadać każde pytanie i spotkać inne kobiety, dla których ten temat jest równie ważny.

Spotkanie pozwoliło naprawdę „wziąć meno na lekko”. Jesteśmy przekonane, że taka wiedza i wsparcie ułatwi przejście przez ten okres niejednej z nas.

CIAŁACZKI (październik 2022)

„Ciałaczki to osoby, które działają w imieniu praw ciała, w imię jego dobra i jego wolności. Działają w imieniu ciał nas wszystkich, w szczególności ciał Polek. Czasem robią to za pomocą słów. Czasem posługują się zapachem. Czasem obrazami. Czasem używają własnych ciał. Piszą, malują, rzeźbią, śpiewają, tańczą, demonstrują, leczą, filozofują, edukują, wykładają, tworzą podcasty, grają w filmach i w teatrze, pomagają… Niekiedy z narażeniem zdrowia, nierzadko z narażeniem tak zwanej reputacji” — pisze o bohaterkach swojej książki „Ciałaczki” Karolina Sulej. 

Karolina Sulej była gościnią na spotkaniu klubowym w październiku 2022, podzieliła się doświadczeniami z pisania i opublikowania swojej książki.

KONCERT DOBROCZYNNY IZABELLI POŁOŃSKIEJ (grudzień 2022)

Muzyka otwiera serca. I pomaga sfinansować doskonałe pomysły na projekty!

wesprzyj nasze działania

Działamy na rzecz kobiet. Bez wsparcia to byłoby niemożliwe

Liczymy na Ciebie, bo liczy się każde, nawet najmniejsze wsparcie!
NASI PARTNERZY
Czujesz, że w głębi serca jesteś SOROptymistką I chcesz działać na rzecz kobiet? działaj z nami!

DOŁĄCZ DO NAS

Scroll to Top